ZIW Digital w Europie 2021

64 sesje - 7 języków - rozłożone na 1 miesiąc
Menu

Czerwiec pełen niespodzianek

Czerwiec 2021 zapowiada się bardziej ekscytująco oraz edukacyjnie niż kiedykolwiek wcześniej. Oczekuj z niecierpliwością na program ZIW digital, w całej Europie, na przestrzeni tygodni wiele specjalistycznych tematów obejmujących zagadnienia z zakresu elektryki, elektroniki, a także inżynierii cyfrowej: różnorodność prezentacji strategii Zuken, produktów, referencji użytkowników, wskazówek technicznych i wiele więcej.

Skomponuj swoją własną agendę ZIW i dołącz do sesji ważnych dla Ciebie.

Minimum czasu, maksimum wydajności

Dla Twojej wygody dodaj nasze prezentacje do harmonogramu dnia, będziemy oferować sesje online na przestrzeni kilku tygodni czerwca. Uczestnictwo w ZIW Digital jest darmowe, ale wymaga rejestracji przed wydarzeniem.

Oto zasada działania!

W sekcji AGENDA niedługo znajdziesz przegląd wszystkich wykładów, które oferowane są podczas ZIW Europe Digital. Sesje online będą oferowane w kilku językach. Pomoc w odnalezieniu preferowanej prezentacji i języka realizowana będzie poprzez wyróżnienie języka sesji, a także kategorii np. inżynieria elektryczna, elektroniczna, za pomocą kodu koloru. To jedynie początek!

Pojedyncza rejestracja umożliwi dostęp do wszystkich prezentacji na naszej wirtualnej platformie. W tym miejscu możesz wybrać sesje, stworzyć swój indywidualny program ZIW i dodać daty do kalendarza. Platforma udostępni wiele dodatków do zbadania i odkrycia.

Obawiasz się barier językowych? To nie problem! Nasze wykłady będą posiadały napisy w języku, który wybierzesz, tworzone za pomocą sztucznej inteligencji, tak by umożliwić uczestnictwo nawet wtedy, gdy język prezentacji nie jest znanym Ci językiem. Pamiętaj proszę, że tłumaczenie dokonane przez sztuczną inteligencję może prezentować niewielkie niedokładności.

Nagrania prezentacji online będą dostępne „na życzenie”, na platformie wydarzenia, przez cztery tygodnie po prezentacji. Jeżeli ominęła Cię prezentacja, możesz skorzystać z nagrania w późniejszym terminie. Pamiętaj jednak, że tylko podczas sesji online istnieje możliwość zadawania pytań prowadzącemu.

 

Szczegóły wydarzenia

  • 8-30 czerwca 2021 r.
  • 64 webinaria, w 7 językach
  • Data rozpoczęcia wydarzenia – 8 czerwca
  • Sesje od wtorku do czwartku
  • Dostępne webnaria na żądanie

Rejestracja

Wkrótce otwarcie rejestracji

  • Jednoetapowa rejestracja na naszej platformie wirtualnych wydarzeń
  • Webinaria na żądanie dostępne  4 tygodnie po wydarzeniu