ZIW Digital w Europie 2021

64 sesje - 7 języków - rozłożone na 1 miesiąc
Menu

Czerwiec pełen niespodzianek

Czerwiec 2021 zapowiada się bardziej ekscytująco oraz edukacyjnie niż kiedykolwiek wcześniej. Oczekuj z niecierpliwością na program ZIW digital, w całej Europie, na przestrzeni tygodni wiele specjalistycznych tematów obejmujących zagadnienia z zakresu elektryki, elektroniki, a także inżynierii cyfrowej: różnorodność prezentacji strategii Zuken, produktów, referencji użytkowników, wskazówek technicznych i wiele więcej.

Skomponuj swoją własną agendę ZIW i dołącz do sesji ważnych dla Ciebie.

Minimum czasu, maksimum wydajności

Dla Twojej wygody dodaj nasze prezentacje do harmonogramu dnia, będziemy oferować sesje online na przestrzeni kilku tygodni czerwca. Uczestnictwo w ZIW Digital jest darmowe, ale wymaga rejestracji przed wydarzeniem.

Agenda

Zuken Innovation World Digital 2021 jest wydarzeniem online obejmującym całą Europę, które odbędzie się pomiędzy 8 a 30 czerwca we wtorki, środy i czwartki. Agenda prezentacji obejmuje 64 sesje, oferowane w siedmiu językach.

Szczegółowa agenda wraz z propozycją języków zostanie opublikowana na platformie wydarzenia (już wkrótce!). Z możliwością bezpłatnej, jednorazowej rejestracji możesz wybierać spomiędzy całego programu prezentacji i stworzyć własną agendę za pomocą kliknięcia. W zakładce »Agenda« znaleźć można podgląd najbardziej interesujących wydarzeń.

Nagrania prezentacji online będą dostępne „na życzenie”, na platformie wydarzenia, przez cztery tygodnie po prezentacji. Jeżeli ominęła Cię prezentacja, możesz skorzystać z nagrania w późniejszym terminie. Pamiętaj jednak, że tylko podczas sesji online istnieje możliwość zadawania pytań prowadzącemu.

Szczegóły wydarzenia

  • 8-30 czerwca 2021 r.
  • 64 webinaria, w 7 językach
  • Dostępne na życzenie do 6 sierpnia

Rejestracja

Otwarta rejestracja

  • Jednoetapowa rejestracja na naszej platformie wirtualnych wydarzeń
  • Webinaria na żądanie dostępne  4 tygodnie po wydarzeniu