multi-site-network-in-space-1024x450

Czym jest Zuken

Menu

Oprogramowanie i consulting do optymalizacji procesu projektowania elektryki i elektroniki i związanego z tym procesu produkcyjnego

Firma Zuken została założona w Japonii roku 1976 i w krótkim czasie stała się wiodącym światowym dostawcą rozwiązań EDA dostarczając narzędzia CAD i CAE do projektowania układów elektrycznych, wiązek elektrycznych, systemów hydraulicznych i PCB. Oprogramowanie do projektowania firmy Zuken jest używane przez najbardziej innowacyjne firmy na świecie reprezentujące wszystkie gałęzie przemysłu.

W 2013 Zuken otworzył biuro w Krakowie aby zapewnić profesjonalną obsługę swoim Klientom w Polsce oraz w Czechach na Węgrzech i krajach bałtyckich.

Poznaj nasz polski zespół

Zuken powołał do życia polski zespół, którego celem jest pomoc w pokonywaniu Waszych specyficznych wyzwań biznesowych i projektowych.

Arkadiusz Bury
Arkadiusz Bury
Arkadiusz Bury posiada wieloletlnie doświadczenie w branży e-commerce, IT i przemysłu elektronicznego, gdzie był odpowiedzialny za rozwój projektów sprzedażowych, negocjowanie umów i rozwój współpracy z klientami z sektora średnich i dużych przedsiębiorstw. Arek pracuję w biurze Zuken w Krakowie i jest odpowiedzialny za rejon centralnej i południowej Polski. E-mail: arkadiusz.bury@zuken.com Telefon: +48 668 581 370
Konrad Przeźmiński
Konrad Przeźmiński
Konrad Przeźmiński inżynier z wieloletnim doświadczeniem w branży elektrycznej, elektrotechnicznej i automatycznej, w których był odpowiedzialny za opracowanie projektów, od początkowej fazy do wdrożenia i walidacji, we współpracy z międzynarodowym środowiskiem oraz dużymi firmami. Konrad pracuje w biurze Zuken w Krakowie i jest odpowiedzialny za aplikację oraz wsparcie techniczne.

Umów się z nami na prezentację E³.series

Kontakt


Zuken – Twój partner w osiągnięciu sukcesu