Zuken - Twój partner w osiągnięciu sukcesu

Oprogramowanie i consulting do optymalizacji procesu projektowania elektryki i elektroniki i związanego z tym procesu produkcyjnego

Firma Zuken została założona w Japonii roku 1976 i w krótkim czasie stała się wiodącym światowym dostawcą rozwiązań EDA dostarczając narzędzia CAD i CAE do projektowania układów elektrycznych, wiązek elektrycznych, systemów hydraulicznych i PCB. Oprogramowanie do projektowania firmy Zuken jest używane przez najbardziej innowacyjne firmy na świecie reprezentujące wszystkie gałęzie przemysłu.

W 2013 Zuken otworzył biuro w Krakowie aby zapewnić profesjonalną obsługę swoim Klientom w Polsce oraz w Czechach na Węgrzech i krajach bałtyckich.

Zuken na Social Media i Online

Poznaj nasz polski zespół

Zuken powołał do życia polski zespół, którego celem jest pomoc w pokonywaniu Waszych specyficznych wyzwań biznesowych i projektowych.

Arkadiusz Bury

Arkadiusz BuryArkadiusz Bury posiada wieloletlnie doświadczenie w branży e-commerce, IT i przemysłu elektronicznego, gdzie był odpowiedzialny za rozwój projektów sprzedażowych, negocjowanie umów i rozwój współpracy z klientami z sektora średnich i dużych przedsiębiorstw. Arek pracuję w biurze Zuken w Krakowie i jest odpowiedzialny za rejon centralnej i południowej Polski.

E-mail: arkadiusz.bury@zuken.com
Telefon: +48 668 581 370

o E³.series