Wprowadzenie do E3.series


Już ponad 25000 firm na całym świecie dzięki E³.series poprawia jakość swoich produktów, obniża koszty oraz skraca nawet o 80% czas projektowania.

E3.series jest zaawansowanym narzędziem projektowym wykorzystywanym przez projektantów elektryki i hydrauliki do planowania, projektowania i tworzenia dokumentacji powstających projektów. Nasze oprogramowanie w jednym pliku projektowym integruje projekty systemów kontrolnych, tablic sterujących, pneumatyki i hydrauliki. Kompleksowo wspiera również wszystkie etapy procesu projektowego i produkcyjnego produktu.

 

Zobacz jak działa E3.series – obejrzyj krótką prezentację, którą dla Ciebie przygotowaliśmy

Oglądaj teraz

Nie możesz połączyć się z YouTube? Wybierz, aby zobaczyć z serwera Zuken.com 

 

 

Podstawowe informacje na temat E³.series

Nie możesz połączyć się z YouTube? Wybierz, aby zobaczyć z serwera Zuken.com

Członkami globalnej społeczności użytkowników E3.series są przedstawiciele różnych branż. Ponad 50% spośród nich stanowią konstruktorzy urządzeń i instalacji przemysłowych. Doświadczenie, jakie zdobywamy dzięki współpracy z najbardziej innowacyjnymi firmami projektującymi automatykę przemysłową i wszelkiego typu urządzenia pozwala na wybór optymalnej strategii rozwoju E3.series i jego konsekwentne usprawnianie.

Nasi użytkownicy korzystają z …

 • Automatycznej kontroli reguł projektowych elektryki w czasie rzeczywistym
 • Automatycznego doboru elementów i ich oceny
 • Inteligentnej, elektrycznie świadomej biblioteki dostępnych komponentów

Czytaj więcej

E3.series jest rozwiązaniem skoncentrowanym na projektowaniu a nie na wykorzystaniu narzędzi projektowych

 • Jeden w pełni zintegrowany plik projektowy w wielu reprezentacjach – zintegrowany projekt zawierający wszystkie niezbędne wizualizacje (projekt schematyczny, okablowania, paneli sterujących, dokumentacji produkcyjnej w skali 1:1, hydrauliki). Wszystkie reprezentacje projektu są dynamicznie połączone; każda zmiana jest automatycznie odzwierciedlona w całym pliku projektowym.
 • Biblioteka komponentów działa według reguł projektowania instalacji elektrycznych – inteligentna biblioteka ułatwia projektowanie poprzez automatyczny dobór komponentów oraz kontrolowanie projektowania w czasie rzeczywistym co pozwala unikać błędów.
 • Kontrola reguł projektowych w czasie rzeczywistym – rozwiązanie ECAD zaprojektowane przez inżynierów elektryków dla projektantów instalacji elektrycznych z wbudowanym mechanizmem kontroli zasad projektowych w czasie rzeczywistym. Zapobiega ona błędom projektowym zamiast wykrywania ich w późniejszych etapach cyklu projektowania i produkcji.
 • Integracja z oprogramowaniem MCAD – wspólne rozwiązanie do projektowania wiązek przewodowych. Integracja z oprogramowaniem wszystkich głównych dostawców MCAD.
 • Zintegrowane zarządzanie danymi projektowymi - współpraca z platformami głównych dostawców PDM.
 • Stabilna i sprawdzona technologia- rozwiązanie wykorzystywane przez tysiące firm na całym świecie, co jest najlepszym potwierdzeniem niezawodności E3.series.


 

 

Studia przypadków

Dowiedz się, w jaki sposób firmy Alstom oraz Emergency One zmieniły i usprawniły swoje procesy projektowania instalacji elektrycznych wykorzystując:

 • Pliki projektowe Muti-view
 • Biblioteki komponentów działające według reguł projektowania instalacji elektrycznych
 • Automatyczną kontrol reguł projektowych instalacji elektrycznych w czasie rzeczywistym
 • Integrację z oprogramowaniem MCAD
 • Integrację z platformami PDM/PLM

Pobierz studium przypadku:
Alstom


Pobierz studium przypadku:
Emergency One